Poland

User info

Welcome, Guest! Please login or register.


You are here » Poland » Edukacja » Marketingové kurzy


Marketingové kurzy

Posts 1 to 2 of 2

1

Ahoj! Hledám dobré kurzy online marketingu v ČR. Jakým materiálem se kurzy probírají a jak dlouho budou trvat? Také se zajímá o náklady na vzdělání.

0

2

Ahoj! Absolvoval jsem marketingové kurzy na vzdělávací platformě Laba a všem je doporučuji! Kurzy zahrnují různá témata, jako je digitální marketing, SEO, obsahový marketing a další. Každý modul obsahuje jak teoretický materiál, tak praktické úkoly, které pomáhají upevnit znalosti. Kurzy mají navíc možnost nechat si poradit od zkušených lektorů a komunikovat s ostatními studenty. Délka kurzů závisí na zvolené úrovni. To je obvykle 6-8 týdnů, ale kurzy můžete absolvovat rychleji nebo pomaleji v závislosti na vašem rozvrhu a tempu studia. Cena kurzů se také liší v závislosti na úrovni, ale považuji to za velmi rozumné vzhledem k množství materiálu, který obdržíte. Získal jsem mnoho užitečných znalostí a dovedností, které již aplikuji v praxi. Je velmi výhodné studovat kurzy v online formátu, mohl jsem studovat kdykoli pro mě vyhovující, aniž bych opustil domov. Tyto kurzy doporučuji každému, kdo chce studovat marketing v ČR https://l-a-b-a.cz/lecture/marketing.

0


You are here » Poland » Edukacja » Marketingové kurzy