Poland

User info

Welcome, Guest! Please login or register.


You are here » Poland » Edukacja » Programování, analytika nebo datová věda v České republice


Programování, analytika nebo datová věda v České republice

Posts 1 to 2 of 2

1

Ahoj kluci! Mám zájem o výuku programování v ČR. Je tu někdo, kdo se v této oblasti vyučil? Rád bych se dozvěděl více o dostupných programech a kurzech a také o tom, jaké zkušenosti mají studenti, kteří absolvují toto školení v České republice. Budu rád za jakoukoliv informaci!

0

2

Rád se podělím o své zkušenosti s výukou programování, analytiky a datové vědy v České republice. Absolvoval jsem kurzy na vzdělávací platformě Robot_dreams a mohu s jistotou říci, že to pro mě byl skutečný objev. V České republice je mnoho příležitostí ke studiu v oblasti programování, analytiky a datové vědy. Sám jsem zvolil platformu https://robotdreams.cz/ a předčila všechna má očekávání. Nabízejí širokou škálu programů a kurzů, které umožňují studentům zvládnout nejžádanější dovednosti v oboru. Kurzy Robot_dreams jsou navrženy zkušenými odborníky z oboru, kteří opravdu vědí, jak tyto znalosti uvést do praxe. Hodiny zahrnují jak teoretické základy, tak mnoho praktických úkolů a projektů. To umožňuje studentům nejen získat základní znalosti, ale také se naučit, jak je aplikovat v reálných situacích. Co mě na Robot_dreams mile překvapilo, je aktivní a vstřícná studentská komunita. Fóra a učební skupiny mi pomohly získat nové přátele a kolegy a také získat odpovědi na otázky a sdílet své zkušenosti. To je opravdu cenné, protože vzdělávání se stává ještě zajímavějším a inspirativnějším, když jste obklopeni lidmi, kteří sdílejí vaše zájmy.

0


You are here » Poland » Edukacja » Programování, analytika nebo datová věda v České republice